Criterion Games údajně pracují na známé závodní sérii.
Na závodní simulaci Need for Speed: Shift pracují vývojáři ze Slightly Mad Studios, autoři závodů GTR nebo GT Legends. Víte ale, kdo bude pracovat na příštích Need for Speed? Podle internetových spekulací by to měli být Criterion Games, autoři výtečné závodní adrenalinové série Burnout!
Informace prý pochází z interní prezentace, která proběhla minulý týden v Electronic Arts. Need for Speed v podání Criterion Games se na trhu mají objevit na podzim roku 2010. EA Black Box, autoři několika posledních dílů populárních závodů, prý momentálně pracují na MMO tituly, který vyjde o rok později, tedy 2011.
Producent Shift, Jesse Abney ze Slightly Mad, již dříve prozradil, že by Criterioni byli výtečným týmem, který by mohl na této známé závodní sérii pracovat. My osobně nevíme, jestli jeho nadšení sdílíme. Nebyl by lepší Burnout místo Need for Speed? Schválně, co z toho nakonec vypadne…
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz