APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

V Hodolanech přepadli banku, zmizelo čtvrt milionu korun

Pobočku banky v Olomouci-Hodolanech ve středu odpoledne přepadli dva lupiči. Na úřednici za přepážkou vytáhli pistoli. Pak ukázali papír, na kterém bylo napsáno, že jde o přepadení, a chtěli peníze.

Pobočku banky v Olomouci-Hodolanech ve středu odpoledne přepadli dva lupiči. Na úřednici za přepážkou vytáhli pistoli. Poté ukázali papír, na kterém bylo napsáno, že jde o přepadení, a chtěli peníze.

Vanda Rajnochová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz