Pobočku banky v Olomouci-Hodolanech ve středu odpoledne přepadli dva lupiči. Na úřednici za přepážkou vytáhli pistoli. Pak ukázali papír, na kterém bylo napsáno, že jde o přepadení, a chtěli peníze.
Pobočku banky v Olomouci-Hodolanech ve středu odpoledne přepadli dva lupiči. Na úřednici za přepážkou vytáhli pistoli. Poté ukázali papír, na kterém bylo napsáno, že jde o přepadení, a chtěli peníze.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz