Na Frýdecko-Místecku se při vážné nehodě zranilo pět osob. Ve Strakonické ulici v Praze 5 se srazilo pět aut, nehoda si vyžádala lehčí zranění.
Ve Frýdku-Místku zasahoval při nehodě vrtulník. Silnice byla v obou směrech uzavřena. "Nehoda se stala v obci Ropice krátce po osmé hodině ráno," uvedl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.
Podle jeho slov se při nehodě zranilo pět osob, jedna vážně. " Těžce zraněného jsme letecky transportovali s poraněním hrudníku do ostravské nemocnice," dodal Humpl.
Hromadná nehoda v Praze
K další nehodě došlo v pondělí ráno ve Strakonické ulici v Praze 5, srážka pěti aut zablokovala levý pruh frekventované trasy směrem do centra. Potvrdila to mluvčí pražské policie Eva Miklíková.
"Ve směru do centra se srazilo pět aut. Nehoda si vyžádala pouze lehčí zranění," sdělila Miklíková. Na místo přijeli hasiči, kteří zlikvidovali uniklé látky. Podle policie jsou následky nehody už odstraněny a levý pruh je opět průjezdný.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz