Nehoda se stala ve čtvrtek dopoledne ve Dvoře Králové nad Labem. Zraněného chodce transportoval do nemocnice vrtulník.
Ve čtvrtek zhruba v půl jedenácté dopoledne se ve Dvoře Králové nad Labem v Kollárově ulici stala vážná nehoda.
Nákladní auto s vysokozdvižným ramenem se na silnici vyhýbalo jinému autu a vrazilo do lampy veřejného osvětlení. Naneštěstí byl poblíž chodec, na kterého sloup spadl a rozrazil mu hlavu.
Záchranáři, kteří na místo nehody dorazili okamžitě začali s oživováním. Těžce zraněného transportoval do nemocnice v Hradci Králové vrtulník.
Podle ošetřujících lékařů muž bojuje o život a podstoupil náročnou operaci. Bohužel prý není jisté, jestli přežije.
Policie stále vyšetřuje příčiny nehody. Podle prvních odhadů prý mohlo jít o technickou závadu na nákladním autě, kvůli které se rameno na nakládání kontejnerů uvolnilo a zavadilo o lampu.
Na Královéhradecku se stala vážná nehoda také ve čtvrtek dopoledne. Osobní auto se srazilo s kamionem v Hořičkách na Náchodsku. Těžce zraněného řidiče auta musel transportovat vrtulník do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Více ZDE.
Veřejné osvětlení se stalo osudné spolujezdkyni v octavii, která měla nehodu 13. března nad ránem v Českých Budějovicích. Řidič usnul za volantem, vjel do protisměru a havaroval. Podrobnosti ZDE.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz