APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Geislerová, Stašová a Absolonová pochodovaly proti rakovině

Pochod proti rakovině prsu odstartoval ve 14:15 na náměstí Republiky a skončil v 17:30 v Erpet Golf Centru na Smíchově

Stovky lidí se v sobotu sešly, aby  bojovaly proti rakovině. Kosmetická společnost Avon letos pořádala už devátý ročník protestního pochodu. 

Akce odstartovala  na pražském náměstí Republiky, kde zahrála skupina Hamleti v čele s Alešem Hámou. Ten byl v roli moderátora až do konce pochodu.


Dav lidí prošel Staroměstským náměstím, Kampou a zamířil až do pět kilometrů vzáleného Erpet Golf Centra, kde organizátoři předali 9 milionů korun na projekty boje proti rakovině prsu.
 

Podívejte se na video z akce

Slavnostní odpoledne vyvrcholilo večerním koncertem skupiny Chinaski.

 

Na rakovinu prsu se můžete ptát v ON-LINE rozhovoru v sobotu od 20:00 do 21:00. Otázky můžete pokládat už nyní!


 

Podívejte se na trasu pochodu:

 

Charitativní akce se účastnila i Monika Absolonová, která je tváří projektu již čtvrtým rokem. Jako o život pochodovaly i Mahulena Bočanová, Dara Rolins, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Issová a Lenka Termerová. Přišly i postavy ze seriálu Ulice.


Všichni účastnící měli speciálním trička, která sloužila jako vstupenka. Na startu si ho zájemci mohli koupit za 300 korun. Peníze budou využity na další financování aktivit boje proti rakovině prsu.

 

Zdroj: Jindřich Kodíček
 

tn.cz/kat

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz