Zpravodajství

THE BEST OF SuperStar. První série castingů

V Brně pokračoval v pondělí dnem casting do soutěže Česko Slovenská SuperStar.

Z více než tří tisíc přihlášených soutěžících se v neděli a v pondělí v Brně mohly porotě předvést asi dvě stovky. Jejich výkony hodnotili Ondřej Hejma, Marta Jandová, Dara Rolins a Pavol Habera.

Novinkou pro české účastníky byla možnost doprovodit se při vystoupení před porotou na hudební nástroj. Toho řada soutěžících opravdu využila, a tak se v davu objevila především spousta kytar, ale také housle či klávesy.

Většina soutěžících odešla s nepořízenou, jiní postoupili dál. V neděli dostalo zelenou 18 účastníků, v pondělí byli porotci přísnější: do půl páté schválili necelou desítku uchazečů.

 

Celkem nakonec z Brna postoupilo do dalšího kola castingů 32 mladých zpěváků a zpěvaček. Další zájemci o pěveckou kariéru budou mít šanci v následujících týdnech v Bratislavě, Praze a Košicích.

Soutěžící si vybírali slovenské i české písničky, nejvíc ale frčely ty anglické. Někteří si ani nelámali hlavu s výslovností. Což se pak podepsalo na jejich výkonu.


Nejen díky tomu se rozrostla hvězdná pěchota o další výrazné interprety. Další informace o nedělním kole castingu se dočtete TADY.


Podívejte se, jak vypadalo první kolo castingu v Brně.

Do společného projektu TV Nova a TV Markíza Česko Slovenská SuperStar se přihlásilo přes 10 tisíc zpěváků a zpěvaček, kteří během castingů projdou sítem porotců. O vítězi rozhodnou diváci.


Výherce celého klání získá nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt v hodnotě 100 tisíc eur, v přepočtu 2,66 milionu korun.

 

gib, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz