Zpravodajství

Kam se chodí česat Trojanovi, Zagorová nebo Langmajer?

Kam se chodí česat Trojanovi, Zagorová nebo Langmajer?
Zdroj: Korzo

Stylista Jakub Hájek slavil čtvrté výročí svého salonu…


Kadeřnictví KO Hair Gods včera oslavilo 4. výročí svého vzniku. Narozeninové oslavy se zúčastnili osobnosti jako Yarda Halešic, Alice Springs nebo Lenka Dusilová. O hudební dobrovod se postarali Mike Trafik, Orion, Katie nebo Ohm Square. Zábavu dále doplnilo vystoupení Count Koroptieff and Prague Burlesque a taneční módní přehlídka Wesc, Met Jeans a Jad Company.

 

 

Salon si oblíbili například zpěvačky Hana Zagorová, Bára Basiková, herec Ivan Trojan, Jiří Langmajer nebo Taťána Vilhemová.

 

Naučil se stříhat u výlohy!

 

Zakladatelem salonu je jeden z nejlepších kadeřníku ČR Jakub Hájek, který je zároveň spoluzakladatel a kadeřník kultovního salonu Joshua v Praze, a salonu Cut The Crap v Amsterodamu.

 

Kdo by čekal, že se Jakub Hájek vyučil kadeřníkem, tak by se mýlil. Když spoluzakládal salon Joshua, jeho jedinou dosavadní zkušeností bylo ostříhání pětiletého synovce a stříhání vrstevníků na pionýrském táboře.

 

Značka Joshua se však uchytla a rozrostla. Po nějaké době zatoužil Jakub Hájek po změně a vyrazil na pozvání kamaráda do Amsterodamu, kde si založil kadeřnický salon Cut The Crap.


V Amsterodamu se chodil "školit“ k výloze kadeřnického podniku Tony & Guy, což znamenalo, že postával na ulici za výlohou a okukoval.


Tuto zkušenost považuje Jakub Hájek za nejlepší školu. Po dvou letech se vrátil do Prahy a v roce 2004 si založil vlastní salon KO Hair Gods. S postupem času se v salonu vyfiltroval stálý tým kadeřníků a salon se rozrostl se o nabídku dalších služeb, které ženy i muži vítají „pod jednou střechou“.

Zajímavostí je, že každý vlasový stylista má podle praxe, zkušeností a například vítězství v různých soutěžích vlastní cenu od velmi přijatelných až po ceny vyšší, ale nikoli přemrštěné.
 

tn.cz / kat
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz