V Bratislavě od rána probíhá další casting na Česko Slovenskou SuperStar. Podle šéfa projektu Vítka Pokorného na něj Mareš dorazil značně unavený.
Populárnímu moderátorovi se včera večer narodil další syn a tak dnes poprvé bude moderovat jako dvojnásobný otec. Podrobnosti o malém Matějovi si přečtěte ZDE.
Vítek Pokorný navíc v ranním vysílání Snídaně s Novou v Bratislavě prozradil, že Mareš večer asi hodně oslavoval. “Cestovalo se mi sem lépe, než Leošovi. Ten dorazil před chviličkou a je značně společensky unavený,“ dodal ráno.
O konkurz v Bratislavě byl zájem
Před 9. hodinou se otevřely brány bratislavské Incheby, která byla doslova zatarasená lidmi, kteří sní o tom, že se stanou hvězdami československého showbusinessu. “Casting začíná v 9:00, zájemce přibíráme až do 12 hodin,“ prozradil na začátku Vítek Pokorný.
Jak to celý den v Bratislavě vypadalo, sledovali naši kolegové z nova.cz přímo na místě. Vy se můžete podívat TADY.
V 9:45 dorazila Adéla s Leošem. Ten kupodivu překypoval dobrou náladou a přiznal, že večer potomka řádně zapil. “Dal jsem si tolik panáků, že když jsem pak zavřel oči a znovu je otevřel, za tři vteřiny jsem byl v Bratislavě,“ zavtipkoval moderátor.
Jestli plánuje i třetí miminko zatím neřeší. “Právě se mi jedno narodilo a jestli příjde na svět i třetí, to teď fakt neřeším.“
Hala byla tak přeplněná, že se v ní nedalo dýchat. Někteří si zkracovali čekání zpěvem, jiní hráli na kytaru nebo skládali básničky.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz