Zpravodajství

Mrtvá sedmnáctiletá dívka ležela na okraji Prahy

Mrtvola ležela na opuštěné polní cestě. Dívka spáchala sebevraždu. Nechala dopis na rozloučenou.

Tělo mrtvé dívky objevila v pátek ráno pražská policie na opuštěné polní cestě v pražských Jinonicích poblíž ulice K Opatřilce. "Tělo leželo asi 10 metrů od stezky, která je využívaná cyklisty," řekl svědek na místě. 

 

Přivolaní policisté místo nálezu ihned obehnali páskami a začali s ohledáním těla a zajišťováním stop v okolí. Fotili si i stožár vysokého napětí, pod kterým dívka ležela. 


Podle policejního mluvčího Tomáše Hulana spáchala dívka sebevraždu skokem ze stožáru vysokého napětí. "Na místě se našel i dopis na rozloučenou," řekl Hulan. "Soudní znalec vyloučil cizí zavinění," řekl Hulan.

 

"Na místě je výjezdová skupina. Mrtvé ženě by bylo za měsíc teprve 18 let. Bližší informace zatím nemáme k dispozici," sdělila krátce po deváté hodině  tn.cz mluvčí pražské policie Jolana Číhová.


Dívka byla od čtvrtečního večera vedena mezi pohřešovanými.

muf s přispěním Michala Kašuby, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz