Tragickou nehodu vyšetřují od půl osmé ráno policisté na Vysočině. Osobní auto narazilo na rovné silnici do můstku.
Smrtelná havárie se stala na trase mezi Jihlavou a Velkým Meziříčím u odbočky na Luka nad Jihlavou.
"Čtyři muži jeli ráno z práce a řidič za volantem s největší pravděpodobností začal dřímat," popsal příčinu nehody jeden ze zasahujících policistů.
Auto poté skončilo zdemolované mimo silnici. Čtyřiatřicetiletý muž za volantem byl na místě mrtev.
"Řidič měl zranění neslučitelná se životem. Spolujezdec středního věku, který utrpěl těžké zranění hrudníku a zlomeninu dolních končetin, byl letecky převezen na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno-Bohunice. Zbývající dva padesátiletí spolujezdci byli převezeni do jihlavské nemocnice se středně těžkými zraněními," shrnul primář krajské záchranné služby Miroslav Havlík.
Příčiny nehody dál vyšetřují policisté. Vzhledem k smrti řidiče a k tomu, že se na nehodě nepodílel téměř jistě nikdo další, však případ téměř jistě odloží, aniž by za něj byl někdo potrestán.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz