Zpravodajství

Souložila se svými nezletilými syny. Dostala devět let

Zneužívání trvalo rok a půl. Žena se k činům přiznala, prý jim chtěla vysvětlit, jak sex mezi mužem a ženou probíhá.

Krajský soud v Hradci Králové v pátek odsoudil na devět let sedmatřicetiletou ženu z Havlíčkobrodska, která podle spisu znásilnila své dva nezletilé syny. Žena se před soudem k činu doznala, k případu však odmítla vypovídat.

 

Podle obžaloby matka syny pohlavně zneužívala od ledna 2007 do srpna 2008 v bytě na Havlíčkobrodsku. Nejprve jim údajně oběma přikázala svléknout se a sama nahá je osahávala. Také je nutila, aby oni osahávali ji. Postupem doby jim hlazením a třením pomohla k erekci a nutila je k souloži. Když se pokusili odmítnout, pohrozila jim zbitím vařečkou.

 

Sama v předchozích výsleších vypověděla, že jim chtěla na přání manžela vysvětlit a ukázat, jak funguje sex mezi mužem a ženou. Vždy o tom manžela následně informovala, muž tedy podle ní o všem od počátku věděl. "Vždy to přešel a nic na to neřekl. Když jsem mu pověděla, že jsme s chlapci měli i pohlavní styk, řekl, ať to nedělám tak často, že to může být trestné,“ uvedla ve spisu obžalovaná.

 

Žádného z chlapců prý nikdy k ničemu nenutila, ani jim nevyhrožovala, a pokud nechtěli, nemuseli nic dělat. Podle vlastních slov souložila s chlapci dvakrát až čtyřikrát týdně. Jednou ji manžel dokonce přistihl při souloži na toaletě s mladším synem, ani tehdy prý věc nekomentoval. "Od počátku o všem věděl,“ dodala nezaměstnaná žena.

 

Žena kvůli hádkám s manželem odešla do azylového domu. "Chtěla jsem se domů k synům vrátit, ale četla jsem ve spisu, že mě manžel doma nechce. Já si teď uvědomuji, že to bylo špatný,“ uvedla dále v protokolu obžalovaná. Případ se začal vyšetřovat, když na ni manžel podal trestní oznámení. Oba synové dosud trpí psychickými poruchami.

 

Obžalovaná také vypověděla, že ji v minulosti její otec zneužíval. S manželem, který ji prý občas bil, měli často hádky kvůli několikeré nevěře, o níž se dozvěděl.

 

 

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz