Zpravodajství

NOVINKY na Nově: SuperStar, Liga mistrů a další

Nova představuje podzimní novinky. A nejen v televizi, ale i na internetu!

Volební speciál a speciál Ligy mistrů s přímými přenosy a archivem zápasů. To jsou podzimní novinky portálu tn.cz. První z nich je věnován říjnovým mimořádným volbám, druhá důležitým fotbalovým zápasům. První z nich uvidíte už 12. srpna.


Zpravodajský portál tn.cz byl spuštěn 5. května loňského roku. Je první médium svého druhu v České republice, které je úzce propojeno s televizí a zároveň staví obsah na vlastním, původním a exkluzivním zpravodajství. Portál během roku prošel změnou grafické podoby a jeho obsah se více zaměřil na videozpravodajství.


Česko Slovenská SuperStar je za dveřmi


Nejočekávější podzimní novinkou je pěvecká soutěž Česko Slovenská SuperStar. Konkurzy proběhly již o prázdninách. Podívejte se na reportáž z Prahy...

... a konkurzu z Bratislavy.

Ve společné show TV Nova a TV Markíza budou poprvé v evropské historii hledat dvě samostatné země jednu pěveckou hvězdu. Češi a Slováci se tak na několik měsíců vrátí o šestnáct let zpátky a společně najdou talent, který osloví fanoušky v obou zemích bývalého Československa.


Česko Slovenskou SuperStar bude TV Nova vysílat od 6. září vždy v neděli a v pondělí ve 20 hodin, semifinálová kola doplní ještě i vysílací soboty.


Soutěž o bydlení za 13 milionů


Unikátní časosběrný formát s prvky reality show čeká na diváky v pořadu Dům snů.


Deset partnerských párů v něm soutěží o bydlení za 13 milionů korun. V originálním nízkoenergetickém domě, který si společnými silami postavili, však může bydlet jen jeden z nich. Jedinečný soutěžní projekt vysílá TV Nova od 9. září každou středu ve 20 hodin.


Sledujte internet nova.cz a hrajte o stavební pozemek


Obě novinky diváci budou mít možnost sledovat na speciálních stránkách portálu nova.cz. Kamera reportérů se dostane totiž i tam, kam jiný přístup nemá - například do zákulisí Česko Slovenské SuperStar. Přinese také exkluzivně celé díly přímých přenosů, profily všech soutěžících a pouze na internetu bude probíhat hlasování o vítězi Hvězdné pěchoty.


Podívejte se na fotogalerii nových pořadů.


Na stránkách Domu snů uvidí diváci kromě celých epizod i bonusové díly, které se do vysílání nevešly. Web přinese i reportáže a videa ze zákulisí. A pozor, diváci budou soutěžit o nevídanou výhru – stavební pozemek v žádané lokalitě na okraji Prahy v hodnotě 3 milionů korun.


To ale není všechno. Na nova.cz si diváci mohou přehrát také nové díly Ordinace v růžové zahradě 2. Ta se na obrazovky vrací po prázdninové pauze. Příběhy lékařů a sestřiček nemocnice v Kamenici a nedaleké gynekologické ordinace, jejich příbuzných a přátel se opět začnou vysílat od 27. srpna. Střihový díl uvede TV Nova již 25. srpna.


Novinky Polepšovna mazlíčků a Stahovák


Pátou řadou pokračuje od 31. srpna i původní nekonečný seriál Ulice, v němž nebude nouze o dramatické situace a překvapení.


Na nově.cz nebudou chybět další dvě novinky - Polepšovna mazlíčků a Stahovák.


Majitelům psů, koček a vůbec všem milovníkům zvířat je určena Polepšovna mazlíčků - nový pořad o problémových zvířatech a jejich majitelích s prvky reality show. Jeden díl zachycuje tři týdny života, během nichž veterinářka Hana Žertová, přední odbornice na problémové chování psů a koček, pomůže chovateli disharmonický vztah s jeho mazlíčkem napravit. Sledujte od 5. září každou sobotu vpodvečer.


Nový je i Stahovák, dynamický interaktivní pořad pro mladé, starší i nejstarší. Známá herecká dvojice Jirka Mádl a Vojta Kotek v něm bude pouštět zábavná videa z internetu. Navíc divákům prozradí nejen příběh jejich vzniku, ale pomohou jim také proniknout hlouběji do propojeného světa na síti.

Podívejte se ještě na upoutávku na české filmy, které na obrazovce uvidíte na podzim vůbec poprvé.

A které filmy budou v HD kvalitě? Prozradí to tato upoutávka:

O zážitky z nových pořadů nebo vysílání Novy se diváci mohou podělit na portálu fórum.cz. A nezapomeňte, i na podzim můžete číst a psát deníčky na stránkách blog.cz a chlubit se fotkami na galerie.cz.


V listopadu začně vysílat česká MTV


Poslední listopadový týden bude patřit spuštění české verze nejznámější hudební televize MTV. Po víkendu nabitém hudbou a adrenalinem začne česká MTV vysílat v neděli 29. listopadu. Stane se tak třetím tematickým kanálem pod hlavičkou TV Nova a 69. kanálem, který rozšíří celosvětovou síť MTV, působící již ve 162 zemích. Více TADY.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Do Česka zavítal tchajwanský ministr, Čína protestuje

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) se ve středu setkal s tchajwanským ministrem Josephem Wu. Jednali o obchodní spolupráci a o kybernetické bezpečnosti. Setkání kritizovala Čína. "Podstata a vlivy takového jednání jsou neblahé. Čínská strana to silně odsuzuje a vyjadřuje rozhodný nesouhlas a učiní legitimní a nezbytné kroky," uvedla v prohlášení čínská ambasáda.

Krátká zpráva

Policie prověřuje lidi okolo prezidenta Zemana

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřuje lidi z okolí prezidenta Miloše Zemana, zda se nedopustili neposkytnutí pomoci a padělání a přisvojení pravomoci úřední osoby. Informaci přinesl portál Aktuálně.cz.

Píše se na Deník.cz