Zpravodajství

Sarkozy a Bruniová plánují dítě. Má jim vyhrát volby

Francouzský prezident Nicolas Sarkozy a jeho manželka Carla Bruniová-Sarkozyová plánují dítě, které by jim mohlo pomoci vyhrát následují prezidentské volby.

Pár si prý napsal do diáře, že v roce 2011 chce mít první dítě. Francouzský prezident věří, že založení rodiny zvýší jeho popularitu a šance na vítězství v prezidentských volbách v roce 2012. Informace přinesl francouzský bulvární časopis Voici.

 

Oba přitom už potomky mají. Čtyřiapadesátiletý Sarkozy má z předchozích dvou manželství tři děti, bývalá modelka Bruniová má syna z předchozího dlouholetého vztahu.

 

"Těhotenské eso v rukávu" plánuje dvojice podle týdeníku Voici vytáhnout, aby si zajistila sympatie veřejnosti před příští prezidentskou kampaní v roce 2012, kde bude Sarkozy téměř jistě kandidovat. Tyto pověsti, jejichž zdroj prý pochází z francouzského parlamentu, se šíří už několik týdnů.

 


Bruniová-Sarkozyová se netají faktem, že dvojice doufá v narození společného potomka: "Nejsem těhotná a mrzí mě to, protože ten stav miluju. Stane se to? Je těžké to odhadnout. Navíc je to mnohem těžší ve čtyřiceti než pětadvaceti," řekla loni v jednom rozhovoru.

 

A letos v březnu se nechala slyšet, že by uvažovala o adopci dítěte, pokud by již nebylo "biologicky možné" mít s manželem vlastního potomka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz