Madonna předvedla v Praze strhující show. Nezapomněla ani na Michaela Jacksona. Tohle jsou vaše VIDEA.
Na Madonnu na pražský Chodov dorazilo více než 43 tisíc fanoušků.
Popová královna předvedla velkolepou světelnou, taneční a provokativní show a fanoušci rozhodně neodcházeli zklamáni.
“Madonna byla super. Moc jsem si koncert užila. Klidně bych na něj šla znovu,“ napsala jedna z čtenářek tn.cz
“Madonna to na podiu opravdu rozjela. Ani na chvíli jsem se nenudil. Po koncertu jsem byl hodně unavený. A to jsem tam jen stál a občas se kroutil do rytmu. Co teprve Madonna, ta musí být úplně ztrhaná po koncertu,“ napsal o koncertu čtenář Jan K.
Madonna při velkolepé čtvrteční hudební show v přírodním amfiteátru na Chodově v Praze zazpívala nové skladby z desky Hard Candy, ale i své největší hity.
Byli jste taky u toho? Máte videa a zajímavé fotky z koncertu? Pošlete nám je na [email protected] a podělte se o ně. Vaše videa a fotografie zveřejníme na tn.cz.
V Praze zpěvačka vystoupila v rámci turné Sticky & Sweet Tour. Další zajímavosti o koncertu se dočtete TADY.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz