Zpravodajství

Zákulisí Česko Slovenské SuperStar EXKLUZIVNĚ

Zákulisí Česko Slovenské SuperStar EXKLUZIVNĚ
Zdroj: TV Nova

Redaktoři ranního vysílání jako jediní pronikli do zákulisí posledního kola castingů nové SuperStar.

V brněnském Mahenově divadle je v plném proudu výběr těch nejlepších z uchazečů o titul první mezinárodní SuperStar. Ze 120 zpěváků jich do televizního semifinále postoupí jen 24.

 

Castingy jsou přísně tajné, moderátor Snídaně s Novou Ondřej Vodný s kolegyní Adrianou Polákovou z pořadu Teleráno televize Markíza ale pronikli do zákulisí a natočili tři exkluzivní reportáže. Všichni, kdo je ve Snídani nestihli, to teď mohou napravit na tn.cz.

 

V první reportáži museli moderátoři použít svoje VIP kontakty, aby se do budovy dostali, a mohli si prohlédnout prostory, v kterých se soutěžící vybírají. "Budou to tři dny velmi náročné na fyzičku i na psychiku, ale showbyznys je tvrdý a je třeba si na to zvykat," řekla (pochopitelně slovensky) Gabika Drobová, dramaturgyně Markízy.

Druhé video zachycuje, jak se Vodný a Poláková chodbami Mahenova divadla (to je prý velmi podobné historické budově slovenského Národního divadla) dostali do šatny Leoše Mareše a Adély Banášové, kteří budou soutěžní večery moderovat. "Mě vyplácí česká strana. Prý je to proto, že Slováci by mi dali moc," řekl Leoš Mareš, když se řeč stočila na peníze.

Nakonec oba moderátoři odchytili i čtyřčlennou mezinárodní porotu soutěže. "Jsme příjemně překvapení. Úroveň této SuperStar myslím bude lepší než těch minulých," řekl Paľo Habera.

Vše o Česko Slovenské SuperStar najdete na speciálním webu www.superstar.tv.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz