Zpravodajství

Pracovnice jeslí a její komplicové zneužívali batolata

Dvě ženy a jeden muž pravidelně sexuálně zneužívali osmnáctiměsíční miminka. Obscénní zážitky a fotografie si posílali přes e-mail.

Británii ve čtvrtek otřásl případ brutálního zneužívání malých dětí. Pracovnice a její dva komplicové se přiznali k sérii sexuálních zneužívání osmnáctiměsíčních dětí. Devětatřicetiletá Vanessa George se přiznala k sedmi znásilněním, k distribuci a tvorbě obscénních fotografiií. K zvhlým hrátkám docházelo v jeslích v britském městě Plymouth.
 

Informaci jako první zveřejnil server SkyNews. Útoky jsou podle serveru zcela degradující, zvrácené a natolik otřesné, že se o nich nedá psát. Kriminalistům se zatím nepodařilo děti identifikovat. Policisté ve spolupráci s pediatry zúžily skupinu potenciálních obětí a jejich rodin asi na třicet. Individuální identifikace je však velmi složitá.


Další komplicové vychovatelky Angela Allenová a Colin Blanchard jsou také obviněni ze sexuálních útoků a tvorby pornografických fotografií.

Zvrhlíci se potkali na internetu

 

Trojice pachatelů se poprvé sešla před rokem na Facebooku. K opravdovému setkání ale došlo až u soudu v Bristolu, uvádí SkyNews. Vzájemně si posílali e-maily s obscénní obsahem a fotografiemi, které vyfotili mobilním telefonem při sexuálním zneužívání.

 

Nejhůře jsou na tom rodiče zneužívaných dětí. Vychovatelka Georgie nejen zneužila jejich důvěru ale také si mnozí z nich ještě rozmyslí, zda děti přemístí do jiných jeslí, nebo s nimi zůstanou raději doma.

 

"Byla to kamarádská a živá žena. Milá, příjemná, děti ji měly moc rády. Teď se mi z pohledu na její obličej dělá špatně," uvedla pro server SkyNews maminka jednoho z dětí. "Je to ten nejhorší pocit, jaký vůbec můžete mít, je vám špatně 24 hodin denně a vůbec nemůžete usnout," dodává.
 

Soud nad trojicí vynese rozsudek 13. listopadu. 

 

K otřesnému znásilňování a věznění došlo nedávno také v Kalifornii. Zvrhlý muž s manželkou unesli v roce 1991 v Kalifornii tehdy jedenáctiletou dívku. Rodiče po ní 18 let pátrali marně. Jaycee Lee Dugardová měla s tyranem dvě děti. Podrobnosti ZDE.

 

 

 

Podívejte se na video

 

 

mar, tvnoviny.sk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz