APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Jižní město bez vody

Jižní město bylo celý den bez vody,někde prasklo potrubí.

Údajně to spravili a vodu večer pomalu pouštěli do domácností. Ve 3.20 hod nás vzbudila hučící valící se voda ulicí u domu Bohuňova 4. Autům blikají alarmy,voda se valí přes ně a pomalu je devastuje.Naše auto je bohužel zaparkované také nešťastně,sedačky jsou jak houba,výfuk je pod vodou,nelze s ním odjet.Pouze 2 pracovnici už hodinu chodí okolo té valící se vody s rukama v kapsách a nedělají naprosto nic.

Monika Oshodi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz