APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Česká pošta neslouží občanům

Česká pošta neslouží občanům
Zdroj: TV Nova

Včera jsem si chtěl zakoupit dálniční známku na rok 2010.

Na dvou pražských poštách (Praha 4) jsem byl odmítnut s argumentem,že známky mohou prodávat až od 1.12.2009. Na můj argument, že známka platí již od půlnoci a že známku nemohu nijak zneužít, mne odkázali ať si jdu o půlnoci na hlavní poštu. Nakonec jsem koupil známku u benz.pumpy, kde ji údajně prodávají již několik dní. Počínání České pošty považuji za nesmyslné.

Josef Polák

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz