Zpravodajství

ON-LINE: moderátorka Markéta Fialová nejen o charitě

ON-LINE: moderátorka Markéta Fialová nejen o charitě
Zdroj: TN.cz

Hostem on-line rozhovoru tn.cz byla moderátorka a patronka projektu Spolu proti bariérám Markéta Fialová.

Ve středu odvysílala TV Nova přímý přenos charitativního večera Spolu proti bariérám - Dárek pro ty, kteří nás potřebují.


Markéta Fialová je jednou z patronek projektu. Ve středu spolu s dalšími 15 osobnostmi seděla u telefonu a zapisovala příspěvky od volajících.


Společný projekt Nadace Nova a Konta Bariéry se tentokrát odehrál ve znamení šestnáctek. Šestnáct českých osobností v přímém telefonickém spojení přijímalo od diváků finanční částky na pomoc lidem, kterým jeden osudný okamžik změnil celý život. A vybráno nakonec bylo, přes darovací sms a telefonáty, přesně 16 490 220 korun.


Rozhovor

 

"Přiznám se, že jsem nevěřila, že se povede vybrat tolik, potěšilo mě to moc,“ řekla Fialová. „Na osobní asistenty a pomůcky pro handicapované. Pro které konkrétně budou rozhodovat lidé z konta Bariéry,“ dodala informaci, na co konkrétně vybrané peníze půjdou.


Hodně dotazů mířilo i na vysílání Televizních novin a práci moderátorky. "Chystat zprávy je každý den jiné a nové, jako ty zprávy... ,“ odpověděla Markéta Fialová na další ze stovek dotazů.


Akcí Spolu proti bariérám - Dárek pro ty, kteří nás potřebují provázel Marek Eben. Do charitativního večera se zapojili například generální ředitel TV Nova Petr Dvořák, xprezident Václav Havel, Jiří Bartoška, Jiřina Bohdalová či Tereza Brodská. 

 

Na medajlonky patronů projektu se podívejte zde.

 

mak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz