Žena z Benešova nad Ploučnicí u Děčína odkázaná na invalidní vozík přišla při povodních o všechno. Pět měsíců už je v nemocnici. Teď má jedno jediné přání - alespoň na chvíli se podívat domů.
Žena z Benešova nad Ploučnicí u Děčína odkázaná na invalidní vozík přišla při povodních o všechno. Pět měsíců už je v nemocnici. Teď má jedno jediné přání - alespoň na chvíli se podívat domů.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz