APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Převrácený traktor v Davli u Prahy zabil muže

Muže pod traktorem našel jeho syn. Vytáhl ho, ale bylo už pozdě.

Hasiči, záchranáři i policisté zasahovali v neděli odpoledne v Jílovské ulici v Davli na Praze-západ, kde muže zavalil nezajištěný traktor. Ten se převrátil a způsobil muži velmi vážná zranění.


"Na místo jsme teprve před krátkou dobou vyjeli, ale mohu potvrdit, že člověka zavalil traktor a nyní probíhá vyšetřování," uvedla po sedmnácté hodině mluvčí policie Praha-venkov Štěpánka Zatloukalová.

 

Na místo přijeli o záchranáři, kteří muže ošetřili, bylo ale už pozdě. "Podle posledních informací zraněný muž svůj boj o život prohrál," uvedla policejní mluvčí po osmnácté hodině.


Třiačtyřicetiletého muže nalezl na zahradě pod traktorem jeho syn, který ho spolu s matkou dokázal vyprostit a přivolat pomoc.

 

Na ostatních místech Česka dělají složkám záchranného systému starosti především přívaly sněhu. Kvůli nim se tvoří sněhové jazyky a závěje, které komplikují dopravu, a může dojít i k dopravním nehodám.

 

Například na silnici mezi Hradcem Králové a Pardubicemi havarovalo v neděli odpoledne osobní auto a skončilo na střeše. Jedno dítě se ve voze zranilo, uvedla mluvčí pardubických policistů Markéta Janovská. Podle prvních informací řidičce vozu hodilo předjíždějící auto na okno sníh, ta se lekla, auto strhla do příkopu a převrátila jej na střechu.

 

Více o problémech způsobených sněhem si přečtěte TADY.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz