APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Multimilionáři se sjeli do Düsseldorfu. Kupují si tam jachty

Multimilionáři se sjeli do Düsseldorfu. Kupují si tam jachty
Zdroj: oficiální zdroj

Nejbohatší muži světa se sjeli do Německa. Koná se tam až do konce ledna největší výstava jachet na světě.

Chtěli byste vidět 1700 jachet najednou? Máte tu možnost: až do 31. ledna se v německém Düsseldorfu koná veletrh “Boot 2010“. 1550 vystavovatelů nabízí obyčejné i luxusní jachty pro všechny, kdo mají rádi moře a lodě.

 

Ty nejkrásnější lodě určené jen pro ty nejmajetnější byste našli v hale č. 6. Právě tam je na prodej 37 metrů dlouhá jachta Drettmann Elegance za 10 milionů eur (čtvrt miliardy korun). Vyrobili ji na Taiwanu, odkud ji do Německa dovezli na speciální nákladní lodi.


 

Nejrásnější jachta světa?

 

Na veletrhu proběhla i soutěž o nejkrásnější jachtu světa. Vyhrála ji Oyster 575 – 18 metrů dlouhá rodinná jachta, jejíž obsluha je tak snadná, že ji zvládne i obyčejná rodina.

 

Zdroj: Oficiální zdroj

 

Kromě jachet je na veletrhu Boot 2010 k vidění i veškeré vybavení určené k potápění, rybaření a dalším vodním sportům.

 

tn.cz / kar

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz