Bývalý mladoboleslavský soudce Pavel Nagy v úterý nenastoupil do psychiatrické léčebny v Bohnicích. Jde o soudce, kterého televize Nova natočila při braní úplatku. Lékaři v léčebně mají potvrdit nebo vyvrátit jeho obhajobu. Pavel Nagy tvrdí, že byl při korupci nepříčetný.
Bývalý mladoboleslavský soudce Pavel Nagy v úterý nenastoupil do psychiatrické léčebny v Bohnicích. Jde o soudce, kterého televize Nova natočila při braní úplatku. Lékaři v léčebně mají potvrdit nebo vyvrátit jeho obhajobu. Pavel Nagy tvrdí, že byl při korupci nepříčetný.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz