APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Cestou na psychiatrii vyskočila z jedoucí sanitky

Cestou na psychiatrii vyskočila z jedoucí sanitky
Zdroj: Mediafax

Mladá žena nedojela na běžné psychiatrické vyšetření. S poraněnou hlavou skončila na pohotovosti.

Jednadvacetiletá žena z Plzeňska se léčí s psychickými problémy. Ve čtvrtek odpoledne ji sanitka převážela k běžnému ošetření.


Místo na psychiatrii ale skončila v plzeňské fakultní nemocnici s poraněním hlavy. Vyskočila totiž z jedoucí sanitky.

 

"Na silnici u obce Losiná poblíž odbočky na Nezbavětice dívka náhle otevřela dveře sanitky a vyskočila ven," popsala neobvyklou událost mluvčí plzeňské záchranné služby Lenka Ptáčková.


Dívka naštěstí nedopadla na tvrdý asfalt. Její pád zbrzdila závěj sněhu. "I tak ale utrpěla poranění hlavy a skončila v nemocnici na akutním příjmu," dodala Ptáčková.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz