Zpravodajství

Triumf Ulice: NEJ pořad, muž i žena. ROZHOVORY

Triumf Ulice: NEJ pořad, muž i žena. ROZHOVORY
Zdroj: Mediafax

Ceny popularity ANNO 2009 ovládl seriál Ulice. Bodoval i mnohonásobný slavík Karel Gott.

Hudební divadlo Karlín v sobotu hostilo další ročník ankety ANNO 2009, ve které rozhodují diváci o nejoblíbenějších pořadech, filmech a tvářích televizní stanice Nova.


Slavnostní večer měl nakonec jediného jasného vítěze, který ukořistil stupně nejvyšší ve všech třech hlavních kategoriích. Pořadem roku se totiž stal nekonečný seriál Ulice, nejoblíbenější ženou Hana Maciuchová a mužem Rudolf Hrušínský. Oba přitom hrají právě v Ulici. Zvláštní cenu pak dostal Karel Gott. Celý ceremoniál jsme sledovali v on-line přenosu, který najdete níže.


Hana Maciuchová musela po vyhlášení výsledků nejednou čelit otázkám, jak je to s jejím údajným odchodem ze seriálu. "Potřebuji zmírnit tempo," vysvětluje herečka, proč si chce dát od Ulice pauzu. Podrobnosti TADY.


Video z generální zkoušky


Přenos samotný sice začal úderem sobotní dvacáté hodiny, ale rušno bylo v divadle v Karlíně už odpoledne, kdy tu protagonisté večerní šou nacvičovali.


On-line reportáž z ANNO 2009


22:12 Přenos z udělování cenn televizní popularity ANNO 2009 končí. Proto ukončujeme i naši on-line reportáž.


22:05 Zvláštní cenu ANNO 2009 získal Karel Gott.


Podívejte se na jeho reakci.


 


21:55 MUŽEM ROKU se stal Rudolf Hrušínský. Ulice tak má všechny tři zlaté medaile z hlavních kategorií.


Poslechněte si reakci Rudolfa Hrušínského


21:35 Stíbrným MUŽEM ROKU byl vyhlášen moderátor Karel Voříšek.


21:32 Třetí místo v kategorii MUŽ ROKU ukořistil Martin Dejdar alias Ozzák.


21:24 Duet Miroslava Šmajdy a Marty Jandové. Zpívají velký hit skupiny U2.


21:20 ŽENOU ROKU se stala Hana Maciuchová. Seriál Ulice tak triumfuje podruhé.


Podívejte se na její reakci
21:05 Druhou nejoblíbenější ŽENOU Novy byla vyhlášena Zlata Adamovská. Vzápětí zazpívala dvojice Dara Rollins a Ben Cristovao.


21:00 Duet zpívají Leona Šenková a Helena Vondráčková.


20:55 Začíná vyhlašování kategorie ŽENA ROKU. Třetí skončila moderátorka Lucie Borhyová.


20:48 Zpívají Martin Chodúr a porotce První Česko Slovenské SuperStar Ondřej Hejma.


Poslechněte si, co o duetu řekl Chodúr20:40 Stříbrným POŘADEM ROKU je Ordinace v růžové zahradě. První skončil seriál ULICE.


Cenu za nejlepší pořad roku si převzala i Pavla Tomicová. Co ona řekla na vítězství? Koukněte na video.20:24 Na třetím místě v kategorii POŘAD ROKU skončil seriál Comeback. Vzápětí zpívají Ewa Farna a Denis Lacho.


20:19 FILMEM ROKU se staly 2Bobule. Jméno vítěze oznámil režisér Jan Hřebejk.


20:08 Galavečer ANNO 2009 odstartoval, úvodní píseň zazpívali Petr Bende a Dominika Stará.


ANNO 2009 ovládl seriál Ulice


Diváci se během slavnostního večera mohli těšit na unikátní, dosud neviděné duety, kdy se vedle sebe postavily zažité hvězdy s těmi vycházejícími. Třeba Leona Šenková a Helena Vondráčková nebo Martin Chodúr s Ondřejem Hejmou.


Z hlasů diváků zaslaných prostřednictvím kupónů z vybraných tiskovin, internetu a SMS zpráv bylo v každé z kategorií nominováno pět osobností či pořadů. Nejoblíbenější ženou TV Nova se tak mohly stát herečky Zlata Adamovská, Hana Maciuchová, Dana Morávková a moderátorky Lucie Borhyová a Markéta Fialová.


V kategorii Nejpopulárnější muž soupeřili herci Martin Dejdar, Rudolf Hrušínský a moderátoři Leoš Mareš, Rey Koranteng a Karel Voříšek.


Největší šanci na titul Neoblíbenější pořad TV Nova měly seriály Comeback, Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, pěvecká reality show Česko Slovenská SuperStar a Televizní noviny.


Ceny vítězům předali mimojiné režisér Jan Hřebejk, skladatelé Petr Malásek a Ondřej Brzobohatý, Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, dokumentaristka Olga Špátová nebo atlet Tomáš Dvořák. Zvláštní cenu TV Nova obdržel Karel Gott přímo z rukou generálního ředitele Novy Petra Dvořáka.


Na jevišti se objevili například zpěváci Marta Jandová, Ondřej Hejma, Ilona Csáková, Ewa Farna a finalisté soutěže Česko Slovenská SuperStar Leona Šenková, Martin Chodúr, Markéta Konvičková či Ben Cristovao.


Celým večerem provázel populární moderátor Leoš Mareš.


pez, Mediafax, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz