Zpravodajství

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou! Startuje třetí ročník

TV Nova je letos opět generálním partnerem projektu, ve kterém děti z dětských domovů cvičí a dobře se baví.

Letos se můžeme těšit už na třetí ročník projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Za tři roky trvání projektu se mezi Hankou Kynychovou a dětmi z dětských domovů vytvořilo kamarádské pouto. Děti se těší na další soutěžní klání v aerobiku, hip hopu a mnoha dalších disciplínách stejně jako v loňském roce.


Video z loňského ročníku můžete zhlédnout zde:


 


 

“Pokud se zastavím v dětském domově, se kterým spolupracuji, pozvou mě na kávu a vypráví mi své příběhy a zážitky, které se udály za dobu, co jsme se neviděli. A to je důkaz našeho souznění,“ řekla Hanka Kynychová, ředitelka projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou.


Cvičení s dětmi se rozšiřuje do dalších domovů a v rámci možností se organizátoři snaží vyjít vstříc všem zájemcům. Celá akce není jen o cvičení, ale i o motivaci. Osobnosti televize Novy se s dětmi scházejí a podporují je.


"Díky podpoře Novy a dalších partnerů se nám daří i v době krize zajistit provoz a tím i vyhovět dětem,“ sdělila Hanka.

 

"Letos spolupracujeme se čtyřmi novými dětskými domovy, které se přidaly k sedmadvaceti z předchozích ročníků. Je pravda, že někteří členové odpadli, ale bylo to spíše z důvodů, že děti odešly do pěstounských péčí nebo za svými rodiči,“ dodala Kynychová.

 


Volnočasové aktivity Hanky Kynychové jsou nabité


Hanka většinu času tráví ve fitness centru s klienty a se svou rodinou, které si velice váží. Mimo to Hanka ještě v úterý 23. února v Hergetově cihelně pokřtila knížku s příběhy lidí se špatnými zdravotními návyky. Hanka Kynychová v knize na konkrétních příkladech navrhuje možná řešení špatného životního stylu. Kmotrem knihy se stala Zlata Adamovská spolu s Lucií Kachtíkovou a Evou Jasanovskou.
 


Ján Schürger, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz