Zpravodajství

Miriam Hejlová se do seriálu Ulice vrátí, říká Hana Maciuchová

Miriam Hejlová se do seriálu Ulice vrátí, říká Hana Maciuchová
Zdroj: TV Nova

Hostem on-line rozhovoru na tn.cz byla oblíbená herečka a několikanásobná držitelka ceny Anno Hana Maciuchová.

Populární osobnost televizních obrazovek a divadelních sálů se vyjádřila ke svému odchodu za seriálu Ulice. "Miriam opravdu na čas odejde, ale například Vlasta Pešek zůstane. Takže Ulici neopouštějte,“ vzkázala Hana Maciuchová čtenářům.


"Do seriálu se určitě vrátím. Bude se mi určitě stýskat. Nejen po Miriam, ale i po mých kolezích a všech milých lidech na Ulici,“ sdělila herečka.

PSALI JSME:      

Maciuchová si dá pauzu od Ulice. "Potřebuji zmírnit," říká

Triumf Ulice: NEJ pořad, muž i žena. ROZHOVORY

ON-LINE: Vše o Ulici: Miriam Hejlová zůstane ještě měsíce

Zmínila se i o tom, s kým se v herecké profesi nečastěji stýká a s kým ze světových herců by si chtěla zahrát. "To je ošidná otázka. Výborných kolegů kolem sebe mám mnoho. Nejčastěji se potkávám ještě pořád s Rudolfem Hrušínským a Martinem Hoffmanem,“ prozradila.


Ráda bych si zahrála s Clooneym a Hopkinsem

"Ze světových herců bych si ráda zahrála s Clooneym, Hurtem nebo Hopkinsem, dodala Maciuchová, která zároveň zavzpomínala i na oblíbený a nestárnoucí večerníček Krkonošské pohádky.

"Tento večerníček pro pamětníky a zároveň evergreen je příjemné potvrzení naší herecké práce a skvělé dirigence paní režisérky Jordánové. Samozřejmě, že na nezapomenutelné kolegy často v divadle vzpomínáme,“ odpověděla herečka na jeden ze čtenářských dotazů.

Politice se nevěnuji

"Jsem náročná, favorizuji lásku, ale pro život potřebuji přátelství,“ svěřila se populární osobnost Ulice. Ze seriálu sice odchází, ale smutná z toho není. „Smutná nebudu. Se svými diváky se dál budu setkávat v divadle,“ prozradila.

Na závěr rozhovoru se krátce vyjádřila i k současné politické situaci. "Naší politické scéně se nevěnuji. Moc mluví a málo pracují,“ sdělila Hana Maciuchová.

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz