Zpravodajství

Nová postava v Ulici: osudová láska v životě Báry Jordánové

Nová postava v Ulici: osudová láska v životě Báry Jordánové
Zdroj: TV Nova

Do nekonečného seriálu Ulice vstupuje Jiří Dvořák. A pořádně zamíchá osudy jednotlivých postav.

Už ve středu posílí nekonečný seriál TV Nova Ulice nová postava Ondřeje Krause v podání herce Jiřího Dvořáka. Jeho příchod do Ulice bude zásadní pro členy rodiny Jordánových, především pak pro Báru.

 

Dvaačtyřicetiletý novinář Ondřej Kraus vychovává po smrti své manželky dvě pubertální dcery. Díky svému smyslu pro humor umí problémy nejen s dcerami řešit v klidu. Běžné okamžiky dokáže povýšit na zábavu a zážitek. Je to výjimečný člověk s bohatou sociální inteligencí.

 

Vystudoval žurnalistiku a z hlediska své profese je to typ poctivého novináře ze staré školy, který nic nezveřejňuje bez ověření. Novinařinu bere jako poslání. Nikdy mu netrvá dlouho, než si získá přízeň člověka, se kterým právě mluví, ať už to jsou politici či manažeři, nebo štamgasti od Henryho.

 

Bára Jordánová dosud nikoho takového, jako je Ondřej, nepoznala. Zjistila, že s ním dokáže být doopravdy intenzivně šťastná. Jeho nadhled jí pomáhá zvládat i zásadní problémy. I zdánlivě ideální vztah se ale nevyhne problémům a nedorozuměním…

 

Jiří Dvořák vystudoval herectví na Janáčkově akademii múzických umění a už od druhého ročníku hostoval v Mahenově divadle v Brně. V roce 1999 dostal nabídku z pražského Divadla na Vinohradech, jehož členem je dodnes. Zahrál si také v řadě televizních filmů, inscenací, ale i v seriálech (např. Pojišťovna štěstí). Volný čas tráví nejčastěji se svou dcerou.


Podrobnosti o seriálu Ulice najdete na stránkách nova.cz.

kor, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz