APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Františka (14) našli v lese. Pátrali po něm tři dny

Policie pátrala od pátku po čtrnáctiletém chlapci v okolí Mlýnečku u Domažlic v západních Čechách.

Policie po třídenním pátrání našla čtrnáctiletého chlapce, který odešel v pátek z bytu na Domažlicku. Hoch byl vyčerpán, uvedly Novinky.cz. "Nezletilý byl objeven v lese, bez zranění, jen mírně vyčerpán,“ uvedla mluvčí západočeské policie Jana Václavová.


Chlapec František Nedvěd původně odešel z domova do školy, kam však už nedošel.


Zmizení syna nahlásili rodiče. Do rozsáhlé akce se například v sobotu zapojilo dvacet policistů, kteří se snažili společně s hasiči hledat v místech, kde by se hoch mohl nacházet.


"Hledali na vlakových a autobusových zastávkách, ve zdravotnických zařízeních. V okolí obce prohledávají za použití služebních psů prostor bývalých vojenských bunkrů," přiblížila Václavová. Od 13:00 byl do akce nasazen také vrtulník s termovizí.

Mladík je 180 centimetrů vysoký, plnoštíhlé postavy. Má kaštanové, krátce střižené vlasy. Na sobě měl tmavě modrou bundu s bílými pruhy, tmavé kalhoty, na nohou žlutobílé tenisky.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz