Zpravodajství

Woods zaplatil milence 190 milionů. Za mlčení

Woods zaplatil milence 190 milionů. Za mlčení
Zdroj: oficiální zdroj

Golfista Tiger Woods údajně zaplatil jedné ze svých milenek 10 milionů dolarů (187 milionů korun) za to, že o jejich vztahu bude mlčet.

Newyorská hosteska Rachel Uchitelová, která byla první z patnácti odhalených Woodsových milenek, v minulosti skutečně několikrát svůj poměr se slavným golfistou popřela. Původní odhady "ceny za mlčení" se pohybovaly kolem dvou až pěti milionů dolarů (37,5 až 93,5 milionu korun).

 

Server TMZ, který se zaměřuje na život celebrit, ale nyní citoval nejmenovaný zdroj, podle něhož Uchitelová dostala za mlčení dvojnásobek.

 

V polovině listopadu loňského roku začaly na povrch vyplouvat informace o nevěrách Tigera Woodse. Vedle problémů v rodině a dočasného ukončení sportovní kariéry Woods také přišel o některé silné sponzory a s nimi o miliony dolarů.

 

Zdroj: oficiální zdroj

Golfista, který je pět let ženatý se Švédkou Elin Nordgrenovou a má s ní dvě malé děti, se veřejně omluvil, podstoupil léčení ze závislosti na sexu a 8. dubna se vrací zpět na golfová hřiště na turnaji Masters, jednom ze čtyř největších světových turnajů kategorie major.

 

Čtyřiatřicetiletý Woods se může pyšnit neoficiálním titulem nejlepšího golfisty všech dob – triumfoval na celkem 71 turnajích PGA a čtrnáctkrát se radoval z titulu na turnaji kategorie major.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz