Zpravodajství

Muž na Brněnsku spadl z pětimetrové výšky

K těžkému úrazu museli v sobotu nad ránem vyjíždět jihomoravští záchranáři do Střelic u Brna. Z pětimetrové výšky tu spadl mladý muž (21).

Muž spadl kolem druhé hodiny ranní. "Utrpěl těžké zranění především hlavy. Po našem příjezdu byl v bezvědomí, lékař ho musel uvést do umělého spánku a zajistit dýchací cesty," řekla mluvčí krajské záchranky Barbora Zuchová.

 

V kritickém stavu ho sanitka převezla na urgentní příjem do nemocnice v Brně Bohunicích.

 

ČTĚTE TAKÉ: Švédský turista nepřežil pád do kráteru aktivní sopky Mount Batur

 

Podle krajského policejního mluvčího Pavla Švába se mladíkovi úraz stal během oslavy. "Prozatím víme jen to, že mladík oslavu opustil a šel si zakouřit někam na venkovní výtah, který byl na rozestavěném domě. Z plošiny pak spadl," doplnil Šváb s tím, že policisté budou nyní prověřovat další okolnosti.

mra, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz