Rozum zůstává stát nad jednáním taxikáře Garshy Wilsona.
Chlípný Wilson v březnu unesl z autobusové zastávky v jamajském hlavním městě Kingstonu 12letou dívku. Mladou holčičku pak vzal do domu nedaleko místní farnosti. Tam ji škrtil. Školačka se neubránila znásilnění. "Upadla do bezvědomí,“ řekl policejní vyšetřovatel Herfa Beckford.
Taxikář si myslel, že hrozivý čin dokonal, a tak ji zakopal do narychlo připraveného hrobu a přikryl ji kameny. "Dívka, když se vzpamatovala, tak se vykopala z hrobu a přišla pachatele udat na policii,“ dodal Beckford.
Wilsona už zadrželi jamajští policisté. Únosy žen nejsou v zemi ničím výjimečným, zvláště v poslední době. A spadeno na ně mají i taxikáři. Policisté proto varují, aby ženy nevyužívaly služeb taxikářů samy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz