Zpravodajství

DNEŠNÍ TISK: Za čtení cizích sms vězení a chyby úředníků nás stály 127 milionů

DNEŠNÍ TISK: Za čtení cizích sms vězení a chyby úředníků nás stály 127 milionů

Čtvrteční noviny zjistily, že daňoví poplatníci zaplatili 127 milionů korun za chyby, kterých se dopustili státní úředníci.

Mladá fronta Dnes píše, že kvůli horší finanční situaci ubývá sňatků. Snem nevěsty je totiž svatba bohatá. A podle výpočtů deníku vyjde průměrná svatba na téměř 180 tisíc korun.

 
Lidové noviny poukazují na legální, ale zvláštní praktiky při obchodování s léky. Ty levné mizí v zahraničí, kde se dají prodat dráž. V našich lékárnách ale nakonec prý mohou chybět.
 
V Hospodářských novinách se dozvíte, kolik nás stojí chyby úřadů. Jenom za poslední tři roky to bylo na soudních výlohách a náhradách 127 milionů korun. Nezaplatili to viníci, ale všichni občané z daní.
 
V deníku Blesk se dozvíte, že prohlížení partnerových zpráv v mobilu vás může přivést až za mříže. Jisté ženě z Olomoucka teď hrozí až dva roky vězení za porušení tajemství dopravovaných zpráv.
 
Právo řeší spory ODS a ČSSD kvůli předvolebním mítinkům. Policisté v uniformě i v civilu totiž kontrolovali mladé odpůrce sociální demokracie. Langer označil kontroly za estébácké praktiky a Tvrdík zase obvinil ODS z toho, že mítinky cíleně narušují.
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz