6. května 1995 se v Plzni slavilo 50 let od osvobození americkou armádou, přijel i premiér Václav Klaus. Praha se k jubileu stavěla spíše macešsky.
6. května 1995 se v Plzni slavilo 50 let od osvobození americkou armádou, přijel i premiér Václav Klaus. Praha se k jubileu stavěla spíše macešsky.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz