Odhalení Doom 4 se blíží.
Minulý týden Bethesda a společnost ZeniMax oznámili, že postapokalyptická střílečka Rage vyjde až začátkem příštího roku. Pokud jde o Doom 4, ten ještě oficiální cestou oznámen nebyl. Předpokladá se, že se tomu tak stane v srpnu na akci QuakeCon.
Podle hodně starých spekulací by s dějištěm čtvrtého Dooma mohla stát Země, na které se otevřely brány do pekla. Za scénářem stojí britský spisovatel science fiction Graham Joyce, který však odmílt zápletku jakkoliv komentovat.
Při vývoji Doom 4 se prý autoři z id Software zaměřují na multiplayer a grafickou stránku hry. Ačkoliv hra využije setjně jako Rage grafický engine id Tech 5, bude prý vypadat zcela jinak a poběží v 30 snímcích za vteřinu. Více tedy v srpnu…
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz