Policie obvinila z loupeže dvacetiletého mladého muže, který měl napadnout a oloupit v Držovicích na Prostějovsku jednapadesátiletého bezdomovce.
"Mladík z Prostějova a jeho šestnáctiletý společník měli sebrali bezdomovci dva tisíce korun. Napadený utrpěl dvě tržné rány na hlavě, v současné době leží v Nemocnici Prostějov," upřesnil policejní mluvčí Petr Weisgärber.
Obviněnému muži hrozí za trestný čin loupež vězení na dva roky až deset let.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz