Muž, kterého srazil v noci na úterý na železničním přejezdu v Pekárenské ulici v Českých Budějovicích rychlík, má pouze zlomenou ruku.
Policejní mluvčí Milan Bajcura řekl, že je v péči lékařů českobudějovické nemocnice.
Rychlík srazil muže středního věku asi čtyřicet minut po půlnoci poté, co na železničním přejezdu v Pekárenské ulici vstoupil do kolejiště ve chvíli, kdy tudy souprava projížděla. Muž měl obrovské štěstí a ze srážky vyvázl pouze se zraněním ruky.
"Má zlomenou ruku a jeho zranění lékaři kvalifikují jako středně těžké," uvedl mluvčí.
Okolnosti nehody vyšetřuje policie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz