Podroušený muž chtěl skočit z mostu ve Vrbenského ulici.
Přibližně pětatřicetiletý muž chtěl v úterý po desáté hodině večer skočit z mostu ve Vrbenského ulici v pražských Holešovicích. Přivolaní hasiči a policisté mu sebevražedný úmysl rozmluvili, záchranáři ho poté odvezli do nemocnice, zjistila na místě agentura Mediafax.
Muž přelezl zábradlí a nakláněl se nad silnicí v Argentinské ulici asi sedm metrů pod sebou. "Byl podroušený a nadával na život," řekl jeden ze zasahujících policistů. Hasiči přivezli i plachtu, kterou byli připraveni pod mostem roztáhnout, nakonec ji ale nemuseli použít. Asi po deseti minutách se muž nechal přesvědčit a hasiči a policisté ho vytáhli přes zábradlí zpět na chodník.
Muži zákona zachráněného předali zdravotníkům, kteří ho po ošetření v sanitce převezli do nemocnice.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz