Zpravodajství

Zastřelil se na toaletě v brněnském baru

Zastřelil se na toaletě v brněnském baru
Zdroj: oficiální zdroj

Na toaletě v baru v brněnské Přístavní ulici se zastřelil osmadvacetiletý muž.

Hlídka městských strážníků, kterou přivolal majitel podniku ve středu večer, našla muže v tratolišti krve a přivolala k případu státní policii, řekla ve čtvrtek mluvčí strážníků Denisa Kapitančiková.

Podle Kapitančikové měl majitel obavy o život muže, který se čtyřicet minut nevracel z toalety, navíc se odtud ozvala rána.
"Strážníci nahlédli do prostoru toalet a zjistili, že na jedné z nich seděl muž na záchodové míse v krvi," řekla Kapitančiková s tím, že vyšetřování případu převzala na místě republiková policie.

"Vše zatím nasvědčuje dokonané sebevraždě," řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb. Dodal, že okolnosti případu nebude policie vzhledem na pozůstalé nijak dál komentovat. Neoficiální informace z místa činu nicméně hovoří o tom, že si muž na toaletě prostřelil hlavu.

"Vyšetřovatelé, samozřejmě, prověří všechno okolnosti úmrtí muže i jeho možné motivy," uvedl Šváb s tím, že rutinní policejní postup u podobných případů zahrnuje vždy prověrku zdravotního stavu člověka, jeho osobních vztahů nebo případných dluhů či jiných životních problémů.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz