Zpravodajství

Do kin míří upírská Twilight sága: Zatmění

Třetí pokračování upírské ságy Twilight podle stejnojmenné knižní série Stephenie Meyerové staví hlavní hrdinku Bellu před důležitá životní rozhodnutí.

Snímek Twilight sága: Zatmění vstoupí do českých kin 30. června, uvedli zástupci distribuční společnosti SPI na pondělní novinářské projekci.

Středoškolačka Bella si musí vybrat mezi svou upírskou láskou Edwardem a přátelstvím s vlkodlakem Jacobem.


PODÍVEJTE SE NA TRAILER PŘEDCHODZÍHO DÍLU TWILIGHT SÁGYPokud zvolí špatně, může vyhrotit staletý boj upírů a vlkodlaků.
Láska k Edwardovi s sebou ale nese řadu dalších úskalí. Před přeměnou na upírku se musí za Edwarda vdát a zároveň může mít její nová identita vážný dopad na její rodinu a přátele.


Mezitím, co Bella rozhoduje o své budoucnosti, v Seattlu dochází k sérii tajemných vražd, upírka Victorie touží po pomstě a schyluje se k válce. Vlkodlaci se musí rozhodnout, jestli dokážou zapomenout na svoje dávné instinkty, spojit se s upíry a ochránit Bellu i sami sebe před nebezpečím, kterému musí čelit.

Postupně se Bella dozvídá více o historii kmene Quileuterů, narůstající skupině vlkodlaků a minulosti Jaspera a Rosalie. Pomalu tak začíná chápat pouta mezi vlkodlaky a objevuje v sobě lásku k Jacobovi.

V hlavních rolích třetího pokračování ságy Twilight pod vedením režiséra Davida Sladea se stejně jako v předchozích dílech objeví Kristen Stewartová, Robert Pattinson a Taylor Lautner. K nim přibyly nové tváře - Bryce Dallas Howardová v roli Victorie, Xavier Samuel jako Riley, Jodelle Ferlandová jako Bree a Catalina Sandino Morenová jako Maria.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Změna v registraci. Na posilující dávku se už mohou hlásit všichni

Všichni zájemci o posilující dávku vakcíny proti covidu-19 si od pondělí nově mohou udělat předregistraci. Samotná registrace je pak uvolněna v den nároku na další dávku. Jakmile se kapacita vybraného očkovacího místa uvolní, zájemci přijde PIN 2 k rezervaci konkrétního termínu. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví na twitteru Chytré karantény.

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz