Zpravodajství

Kalifornská policie vyšetřuje Mela Gibsona kvůli domácímu násilí

Kalifornská policie vyšetřuje Mela Gibsona kvůli domácímu násilí
Mel Gibson | Zdroj: oficiální zdroj

Policie v kalifornském Malibu ve čtvrtek uvedla, že vyšetřuje amerického herce a režiséra Mela Gibsona (54) kvůli podezření z domácího násilí. Gibson měl v lednu zbít svou nyní již bývalou ruskou přítelkyni Oksanu Grigorjevovou (40), píše v pátek server France24.

Úřad šerifa v Malibu uvedl, že "v současnosti shromažďuje informace v souvislosti s obviněním (z domácího násilí)", kvůli předběžné povaze šetření však odmítl poskytnout bližší informace.

Policie vyšetřování zahájila poté, co internetová stránka Radaronline.com zveřejnila informace o telefonátu, v němž Gibson údajně napadl Grigorjevovou a řekl jí, že si bití "zasloužila", protože mu nedovoluje vídat se s dcerou Luciou a ničí jeho kariéru.

Grigorjevová na policii vypověděla, že Gibsonův telefonát nahrála, protože se kvůli jeho předchozím výbuchům vzteku bála o svůj život.

K incidentu mělo dojít v lednu v jejich domě v Malibu v okrese Los Angeles.

Lucia se narodila loni v říjnu, několik měsíců poté, co se Gibson rozvedl se svou bývalou manželkou Robyn, s níž má sedm dětí. Pár, který nikdy neuzavřel manželství, ohlásil svůj "přátelský" rozchod v dubnu. Podle médií však Grigorjevová chce, aby o tom, kdo bude o Luciu pečovat, rozhodl soud. Důvodem je právě Gibsonovo agresivní chování. Grigorjevová, povoláním zpěvačka, má již dítě z přechozího vztahu.

Gibson se po osmi letech letos vrátil k herectví, když se v lednu v kinech začal promítat jeho nový film "Edge of Darkness" (Na hraně temnoty). Herec a režisér se pokusil svou kariéru znovu nastartovat poté, co ho v roce 2006 policie zadržela při řízení v opilosti. Následně na veřejnost vypluly jeho antisemitské výroky, kterými počastoval policisty během zatýkání.

Média potom přinesla spekulace o blížícím se konci jeho manželství, která se potvrdila loni, když jeho exmanželka Robyn podala po 30 letech manželství žádost o rozvod.

Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz