Zpravodajství

Kolomazníková z kapely Holki chce moderovat Talentmanii s Marešem. Chcete i Vy?

Na Smíchovské pláži se představily další ženy, které chtějí moderovat s Leošem Marešem Talentmanii.

Jedinečná šance se ve středu 7. července naskytla všem, kteří usilují o kariéru v médiích. Na Smíchovské pláži v Praze rozbil svůj stan tým Talentmanie a umožnil všem uchazečkám, které nemají dostatečné technické zázemí, aby si natočily vlastní moderátorský medailonek.

 
Mezi adeptkami na moderátorský post Talentmanie se objevila i zpěvačka Klára Kolomazníková, která kdysi zpívala v kapele Holki.
 
Jestliže jste ve středu nestihly dorazit do Prahy na Smíchovskou pláž, nezoufejte. Stále máte možnost zasílat nám vlastní videomedailonky. Více informací se dozvíte tady: http://talentmania.nova.cz/clanek/novinky/chcete-moderovat-s-leosem-maresem-prihlaste-se.html
 
Svá videa mohou uchazečky posílat pomocí formuláře, který najdete zde: http://talentmania.nova.cz/rubrika/video
 
Můžete si také prohlédnout všechny adeptky, které už se do konkurzu přihlásily. Jsou k dohledání tady: http://talentmania.nova.cz/rubrika/soutez
 
Vše o soutěži Talentmania najdete na této adrese http://talentmania.nova.cz/
 
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Píše se na Deník.cz