Zpravodajství

Slovenští policisté při zatýkání hodili Roma do kufru auta

Slovenští policisté zatkli na ulici města Krompachy Roma a s pomocí jednoho z přihlížejících obyvatel ho hodili do kufru služebního vozu.

O případu píše v pondělí webový portál TVNoviny.sk. Akce slovenských policistů se stala hitem na YouTube. Snímek ze zatčení, který ukazuje neschopnost policistů, tam vidělo přes 250.000 návštěvníků.

Policisté zatýkali Roma na sídlišti východoslovenského města. "Proč mě bijete? Nechte mě! Proč pouta?" namítal Rom a vzpouzel se. Policisté mu nasadili pouta po zápase, během kterého kolem něj bezradně běhali, kroutili mu ruce a tahali ho za vlasy. Muž v tílku však dál kladl odpor a křičel.

Policisté se ho snažili nacpat na zadní sedadlo auta. Rom ale vyskočil a porazil jednoho z nich. Poté ho policisté chtěli dostat do kufru své dodávky. Odtud se ale Rom vykutálel.

"Jsi normální?" rozčiloval se jeden z policistů. Zjevně mu docházely nervy. To už "představení" na ulici a z oken domů sledovaly desítky lidí.

Policisté se znovu snažili dostat muže na zadní sedadlo. Na druhý pokus se jim to podařilo. Hodili ho tam hlavou napřed. Oddechli si a chystali se odjet. Rom však vylezl dveřmi na opačné straně auta.

Nakonec policistům pomohl chlapík z davu. Tento muž se už na jejich bezradnost nemohl dívat, popadl Roma a způsobem připomínajícím vlečení ulovené zvěře ho s policisty hodil do kufru. Policisté kufr rychle zabouchli a odjeli na stanici.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz