Zpravodajství

Dopravu v Praze komplikují dopravní nehody a silný provoz

Dopravu v Praze komplikují dopravní nehody a silný provoz
Zdroj: Mediafax

Dopravu na silnicích v metropoli komplikují od úterního dopoledne nehody, které postihly zejména Pražský okruh.

Nehoda čtyř osobních vozidel zablokovala na úrovni Jižní spojky Štěrboholskou radiálu, vytvořily se zde dlouhé kolony. Nehoda se obešla bez zranění, stejně jako srážka dvou osobních aut na křižovatce Bucharovy a Jeremiášovy ulice.

Dopravní situaci v Praze sledujte ZDE.

Na sjezdu z Pražského okruhu směrem na Řepy po 11. hodině dopoledne havaroval 50tunový kamion. "Převrátil se na bok do příkopu. Převážel elektroniku," uvedla pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Andrea Zoulová. Vzhledem k tomu, že kamion zasahuje částečně pouze do odstavného pruhu, neměla by havárie výrazněji zkomplikovat dopravu. Omezení policie plánuje až v okamžiku jeho vyprošťování. To by měla zařídit firma specializovaná na odtah nadměrných vozidel. Kamion, který převážel lodní kontejner, po nehodě zůstal zaklíněn zadními koly na silnici, zatímco část s kabinou je mimo vozovku.

Silný provoz se projevil zejména na Jižní spojce a severojižní magistrále, kde se tvoří pomalu jedoucí kolony vozidel. Provoz je na 4. stupni, na Jižní spojce ve směru ze Spořilova na Prahu 9 dokonce na stupni pátém.

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz