Zpravodajství

Tenisová svatba: Štěpánek si vzal Vaidišovou v chrámu sv. Víta. Přihlížel i Jágr

Do manželského stavu v katedrále svatého Víta na Pražském hradě vstoupil tenista Radek Štěpánek a bývalá tenistka Nicole Vaidišová.

Český tenista Radek Štěpánek se v sobotu vpodvečer oženil v katedrále sv. Víta na Pražském hradě se svou přítelkyní a bývalou kolegyní z branže Nicole Vaidišovou. Novomanželům přišel popřát také jeden z nejlepších hokejistů v historii Jaromír Jágr.

Podívejte se na reportáž ze svatby Nicole Vaidišové a Radka Štěpánka:

Jednatřicetiletý Štěpánek a o deset let mladší Vaidišová, která ukončila aktivní tenisovou kariéru letos na jaře, spolu chodili dva roky. Na slavnostní obřad v nejslavnějším chrámu republiky dorazila početná skupina svatebních hostů v čele s českými sportovními celebritami.

Mezi pozvanými hosty "svatby roku" je údajně mnoho celebrit ze světa sportu i umění, jako například hokejista Jaromír Jágr a fotbalista Petr Čech. Detaily svatby však oba snoubenci pečlivě tají.

Vztah jednatřicetiletého Štěpánka a jednadvacetileté Vaidišové trvá tři roky. Média již několikrát spekulovala o termínu svatby. Jeden floridský deník psal o jejich sňatku už v roce 2007.

PODÍVEJTE SE, CO SI O SVATBĚ TENISOVÉHO PÁRU MYSLÍ ASTROLOG MILAN GELNAR
 

 

 
Pozvání na církevní obřad do nejvýznamnější české katedrály, který začne v 18:00, dostalo podle deníku Blesk mnoho známých osobností. Neměl by mezi nimi chybět hokejista ruského Omsku Jaromír Jágr, brankář londýnské Chelsea a české fotbalové reprezentace Petr Čech a Štěpánkovi spoluhráči z českého daviscupového týmu včetně Tomáše Berdycha.

Svatební hostina se prý bude konat v Ledeburské zahradě u Pražského hradu. Bytelný svatební stan má chránit svatebčany před deštěm. Hostina se tu připravovala celé odpoledne.

Nevěstu k obřadu přivezl bílý Rolls-Royce - jehož půjčení na den stojí 45 tisíc korun. Štěpánek ho má ale údajně zdarma. Nevěsta pak má šaty od vyhlášené americké návrhářky Very Wang, která na svatbu oblékala třeba zpěvačku Mariah Carey nebo Victorii Beckham.

Štěpánek se v současnosti připravuje k návratu do světa tenisu, který musel dočasně opustit kvůli onemocnění únavovým syndromem a dalším zdravotním problémům.


Vaidišová na jaře ukončila po sérii nevydařených zápasů profesionální kariéru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz