APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Cigarety pašované do Íránu prý obsahují vepřovou krev

Jeden z íránských představitelů tvrdí, že cigarety pašované do Íránu obsahují vepřovou krev a jaderný materiál.

Jde prý o součást spiknutí Západu proti této islámské republice, informuje v pátek webový portál deníku The Washington Post, který se odvolává na íránskou polooficiální agenturu Mehr.

Mohammad Réza Madání z íránské společnosti pro boj proti kouření uvedl, že v pašovaných cigaretách byly objeveny stopy po vepřovém hemoglobinu a blíže nespecifikovaném jaderném materiálu.

ČTĚTE TAKÉ:

Celníci chytili muže, který v těle pašoval kokain

Pozor na pašování zvířat z dovolené. Můžete jít do vězení

Madání obvinil americkou společnost Philip Morris, která z USA exportuje cigarety Marlboro, ze sionismu. Podle něj firma záměrně vyváží kontaminované cigarety.

Svá tvrzení však Madání nepodložil žádnými důkazy. Rovněž nesdělil, zda se nějaké kontaminované cigarety podařilo zabavit.

Teherán pravidelně obviňuje Západ z podobných spiknutí. Každý rok se do Íránu údajně propašuje 20 miliard cigaret.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz