Muž se sám přihlásil po odvysílání reportáže. Policisté ho už vyslechli a stíhají ho na svobodě.
Jednadvacetiletý muž se přihlásil ve čtvrtek večer na jednom z místních oddělení policie v Praze 8.
"Útočník se přiznal," řekla pražská policejní mluvčí Jana Rösslerová. "Útočník a napadený se podle jejich slov vůbec neznali," potvrdila po výslechu Rösslerová. Agresivní mladík se podle ní před tím, než vešel do metra, na zahrádce před barem pokusil vytrhnout ze země stolek. Na jemu neznámém mladíkovi v metru si tak podle všeho jen vybíjel vztek.
Muže už vyslechli policisté a celý případ si převzala kriminálka. Vyšetřování muže bude probíhat na svobodě.
Muž v neděli 8 srpna napadl ve stanici metra Ládví krátce před osmou hodinou večer dalšího muže, který na nástupišti stál se svou dívkou, a zranil ho. Napadeného ošetřili v nemocnici.
PODÍVEJTE SE:
Útočník napadnul mladíka ve stanici metra Ládví
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz