Zpravodajství

Diamond Race: Závod luxusních aut začne v pátek v Praze

Diamond Race: Závod luxusních aut začne v pátek v Praze
Zdroj: Martin Hlavács

Luxusní auta by měla v pátek ráno vyjet od pražského hotelu Hilton při třetím setkání luxusních aut Diamond Race. Podle hlavního organizátora Milana Markoviče je do závodu přihlášeno dvaatřicet vozů.

Podle informací by měl být závod odstartován v pátek v devět hodin ráno. Podle organizátorů bude závod pokračovat z Čech na Slovensko, a dále do Slovinska, kde klasický závod skončí.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin

"Samozřejmě budeme chování řidičů na území ČR monitorovat od samého začátku. V případě porušení zákona potažmo pravidel silničního provozu se k viníkům zachováme jako ke každému jinému řidiči bez výjimky," informoval Mediafax Jiří Dušek, zástupce ředitele pražské dopravní policie.

PSALI JSME:

Boháči zaplatili tučné pokuty. Luxusní auta jsou v Česku

Diamond Race: řidiči rychlých aut troubili a mávali na policisty

Skalní příznivci závodu ale budou moci pokračovat dál v Super Diamond Race, který má vést ze Slovinska do italské Ancony, kde se vozidla nalodí na trajekt a poplují do Řecka, odkud po vylodění pojedou do Soluně, poté přes Makedonii, Chorvatsko a Slovinsko zpět do Čech.

Podívejte se na auta, která se závodu Diamond Race účastinla v loňském roce:

Podle hlavního organizátora Milana Markoviče je přihlášeno 32 vozů, mezi nimiž bude i vůz Lamborghini Gallardo nebo dvanáctiválec Mercedes SL 65, kterých je málo.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz