Ukrajinské děti se přiotrávily ve školní jídelně. Lékaři hospitalizovali 63 dětí, informuje v neděli server agentury Ria Novosti.
"Šedesát dětí v neděli ráno leželo v nemocnici ve stabilizovaném a mírně oslabeném stavu," uvedlo ukrajinské ministerstvo pro mimořádné situace.
K otravě školáků došlo v černomořském letovisku Jevpatoria.
Děti začaly mít zdravotní problémy poté, co v pátek snědly k obědu nedostatečně tepelně upravené těstoviny s masem a vejci.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz