Zpravodajství

Hvězdný reportér je od čtvrtka zpět na Nova Cinema

Hvězdný reportér je od čtvrtka zpět na Nova Cinema
Zdroj: TV Nova

Hvězdný reportér, oblíbený televizní magazín stanice Nova Cinema, věnovaný aktuálnímu dění ve světě filmu, se po letní přestávce opět vrací do programu tohoto kanálu.

Nejčerstvější zprávy z oblasti showbyznysu přinese poprvé po letní přestávce s obvyklou nadsázkou moderátor Tomáš Kraus ve čtvrtek 16. září ve 22.15 hodin.

V prvním dílu nás moderátor Tomáš Kraus mimo jiné pozve na zámky Buchlovice a Ploskovice, kde režisér Zdeněk Troška natáčel svou novou pohádku Čertova nevěsta, představí remake slavného filmu Karate Kid a žhavé kinonovinky – francouzský historický dobrodružný film Tajemství mumie a romantickou komedii Dál než se zdálo s Drew Barrymore a Justinem Longem v hlavních rolích. Podíváme se rovněž, jak studenti FAMU připravují ojedinělý projekt Praho, má lásko.

Hvězdný reportér, televizní magazín z vlastní produkce Novy Cinemy, věnovaný aktuálnímu dění ve světě filmu, se bude od 16. září 2010 vysílat premiéře pravidelně každý čtvrtek večer po 22. hodině a reprizovat v neděli odpoledne po 14. hodině.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz